Cesta do minulosti eBook

Fatimma.cz Cesta do minulosti Image

INFORMACE

Cesta do minulosti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petra Klabouchová. Přečtěte si s námi knihu Cesta do minulosti na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Cesta do minulosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,43 MB

ISBN: 8025307458

POPIS
Vydejte se za dalším dobrodružstvím s kamarády upíry! Hrabě Drákula odjíždí na tři týdny za oceán přednášet americkým upírům na Univerzitu ve Wamp Yorku. Nový spolužák, upír Paulus, využije nepřítomnosti hraběte Drákuly, začaruje Vladyho a lstí přinutí ostatní kamarády, aby s ním podnikli zakázaný výlet do minulosti. Cestou v čase nedobrovolně zažívají různá dobrodružství – potopení Titaniku, objevení Ameriky, bitvu u Stalingradu a řadu dalších. Bohužel se jim také podaří změnit část historie a hrozí jejich zmizení ze současnosti!
STÁHNOUT ČÍST
Váránasí - cesta do minulosti, Indie - Život na cestách
Cestování v čase je teoretická koncepce, kdy se cestovatel pohybuje do minulosti či do budoucnosti, většinou za pomoci nějakého stroje času. Úvaha se ovšem omezuje na fyzikální možnosti pohybu hmotného tělesa, kdežto životních podmínek pro živý organismus "cestovatele" si nevšímá.
Cesta do minulosti - 4/5 - starší doba kamenná ...
Popis filmu Cesta do minulosti A keďže v jeho dobe neexistuje láska, rozhodne sa odcestovať do minulosti, aby zistil, čo to je "láska". Výskumník Pax v roku 3127 nájde pri archeologických vykopávkach v starej lodi na dne vyschnutého mora kufrík obsahujúci artefakty z roku 2012.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY