Petřín a Strahov eBook

Fatimma.cz Petřín a Strahov Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Petřín a Strahov! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Petřín a Strahov a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Petřín a Strahov.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,42 MB

ISBN: 9788087040102

POPIS
Celobarevná publikace na křídovém papíře přinese kromě zajímavostí o obvyklých atrakcích a cílech návštěvníků Petřína, jako je rozhledna, bludiště nebo hvězdárna, také informace o dalších objektech na Strahově, o parcích, sochách či církevních památkách ležících u paty tohoto nádherného pražského vrchu. Poutavé vyprávění doplňuje množství ilustrací včetně technických výkresů a velmi neobvyklých fotografií. Ojedinělá publikace svého druhu se svým polygrafickým vybavením řadí mezi luxusnější knihy.
STÁHNOUT ČÍST
Petřín a Strahov s výhledem na celou Prahu. - YouTube
Petřín - Kostel svatého Vavřince, kaple Božího hrobu a Kalvárie. Na pražském vrchu Petřín se nachází několik církevních památek, které neodmyslitelně utváření scenérii a atmosféru Petřína.Jedná se o kostel sv.Vavřince, kaple Kalvárie, Boží hrob a Křížová cesta.V následujících řádcích Vás s těmito památkami seznámíme.
Restaurant-Petrin.cz
Petřín - romantická trasa. Tato trasa Vás provede nejkrásnější cestou pražským vrchem Petřín a dovede Vás až na Pražský hrad.Trasa začíná u horní stanice lanové dráhy a končí na Pražském hradě.Trasu doporučujeme projít večer a nebo v noci.Lucerny krásně svítí na cestu a na Vás dýchne atmosféra tajemné až mystické Prahy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY