Kardiotokografie eBook

Fatimma.cz Kardiotokografie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kardiotokografie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kardiotokografie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Kardiotokografie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,64 MB

ISBN: 9788073453886

POPIS
Rozšířené vydání mimořádně úspěšné publikace věnované základní metodě monitorace plodu v průběhu 3. trimestru a během porodu vychází v rámci knižní řady Porodnictví krok za krokem, jejímž editorem je doc. MUDr. Martin Procházka, Ph.D. Kniha je určena do rukou každého gynekologa, tedy zdaleka ne pouze pro porodníky. Kardiotokografie je jedním z klíčových témat atestace z oboru GYN-POR, její znalost patří k samotným základům gynekologicko-porodnické praxe. Kromě návodů pro hodnocení záznamu autorka poukazuje rovněž na nejčastější chyby a omyly v posuzování kardiotokografických záznamů. Publikace je doplněna praktickými ukázkami a několika kazuistikami.
STÁHNOUT ČÍST
MUDr. Ludmila Bejdová, s.r.o. - gynekologie (Dobruška ...
Kardiotokografie. Kardiotokografie je vyšetřovací metoda, která umožňuje měřit ozvy plodu a zhodnotit jeho funkční rezervy (případně rozpoznat jeho ohrožení) a také sledovat děložní stahy u těhotné ženy (tzv. kontrakce).
Kardiotokografie alternativy - Heureka.cz
Sháníte gynekologa v okolí města Kutná Hora? MUDr. Jitka Zadražilová nabízí profesionální gynekologické vyšetření v příjemném prostředí své ordinace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY