J´adore New York eBook

Fatimma.cz J´adore New York Image

INFORMACE

Trávit čas knihou J´adore New York! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu J´adore New York a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: J´adore New York.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,84 MB

ISBN: 9788020429162

POPIS
Příběh ambiciózní mladé francouzské právničky, která je vybrána do newyorského ústředí prestižní advokátní firmy, aby získala zkušenosti, mohla se stát partnerem a postoupit tak dále v budování kariéry. Navzdory zákulisním intrikám, permanentnímu stresu a náročným klientům si Catherine dokáže pobyt na Manhattanu zpestřovat nákupy ve značkových buticích, večeřemi s kamarádkami v luxusních restauracích a především vztahy s více či méně perspektivními muži. Představovala si však svůj opravdu takhle?
STÁHNOUT ČÍST
J´adore New York - Isabelle Lafléche | Kniha na Alza.cz
Všechny informace o produktu Kniha J´adore New York - Isabelle Lafléche, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze J´adore New York - Isabelle Lafléche.
Coco J'adore
J'adore New York. [Isabelle Laflèche; Michel Saint-Germain; Caroline LaRue] -- Une avocate parisienne, passionnée par le monde de la mode, croit réaliser ses rêves en joignant un grand cabinet newyorkais.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY