Lovec duchů 3: Tajemství lovce duchů eBook

Fatimma.cz Lovec duchů 3: Tajemství lovce duchů Image

INFORMACE

Lovec duchů 3: Tajemství lovce duchů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Joseph Delaney. Přečtěte si s námi knihu Lovec duchů 3: Tajemství lovce duchů na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Lovec duchů 3: Tajemství lovce duchů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,18 MB

ISBN: 9788087087954

POPIS
Přichází dlouhá, tuhá a krutá zima. A neexistuje horší místo, kde zimu strávit, než je Anglezarke. Thomas Ward je učněm lovce duchů, který loví čarodějnice, spoutává strašidla a zahání duchy. Dny jsou stále kratší a chladnější. Poblíž domu lovce duchů se objevuje neočekávaný návštěvník. Tom nemá potuchy, kdo cizinec je nebo co požaduje, ale lovec duchů se náhle rozhodne opustit Chipenden a odcestovat do zimního domu v Anglezarku. Je to pusté, hrozivé místo plné čarodějnic a tajemství o lovcově mládí. Kdo byl cizí muž? Je Tom opravdu připraven čelit všemu, s čím se setká v Anglezarku?
STÁHNOUT ČÍST
Tajemství lovce duchů - Joseph Delaney | Knihy Dobrovský
Kniha Lovec duchů 3: Tajemství lovce duchů iba za 10,54 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.
Tajemství lovce duchů | KNIHCENTRUM.cz
Dny jsou stále kratší a chladnější. Poblíž domu lovce duchů se objevuje neočekávaný návštěvník. Tom nemá potuchy, kdo cizinec je nebo co požaduje, ale lovec duchů se náhle rozhodne opustit Chipenden a odcestovat do zimního domu v Anglezarku. Je to pusté, hrozivé místo plné čarodějnic a tajemství o lovcově mládí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY