Soumrak Bohů eBook

Fatimma.cz Soumrak Bohů Image

INFORMACE

Hledáte knihu Soumrak Bohů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Colin Falconer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Soumrak Bohů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,96 MB

ISBN: 8073813321

POPIS
Když krásná Kleopatra VII. Egyptská zdědila jednu z nejbohatších zemí světa, stála teprve na prahu dospělosti. Od počátku vlády ji pronásledovaly intriky jejích dvořanů, a brzy musela před nebezpečím prchnout z paláce a žít v exilu. Alexandrii mezitím ovládla cizí armáda a její vlastní sourozenci plánovali, jak ji připravit o trůn. Kleopatra, která již neměla co ztratit, se spojila s jediným mužem, který mohl Egyptu zajistit mír: s Iuliem Caesarem. Výsledkem byla vášnivá láska k Caesarovi, která Kleopatru uvrhla do světa nebezpečných intrik a bojů – světa, který ji nepřestával fascinovat ani po Caesarově smrti. Na vrcholu sil a slávy se Kleopatra zamilovala do Caesarova chráněnce a nástupce, Marka Antonia – neomaleného, neodolatelného a osudově nespolehlivého muže, jemuž se postupně vzdalovala naděje na vytoužené ovládnutí Říma a s ní mizely i Kleopatřiny vyhlídky na mír pro její milovaný Egypt. Když se nakonec vše obrátilo proti ní, hrdá královna zosnovala poslední velkolepý tah, který měl zachránit její děti a impérium a zajistit jí místo v pantheonu, chrámu bohů.
STÁHNOUT ČÍST
Soumrak bohů - Helena Kadečková,Klára Folvarská-Roseová ...
Tankisté! Nová herní akce „Soumrak bohů" bude probíhat na své vlastní mapě, fungující nezávisle na souběžně běžící světové mapě s běžnými pravidly. (1) Hlavní pravidla akce Akce „Soumrak bohů" bude probíhat ve dnech 2. až 13. září. Mohou se zúčastnit všechny klany, bez ohledu na to, zda byl klan založen před nebo po zahájení akce.
Mythica: Soumrak bohů - FilmyOn.cz
Soumrak bohů Autor: Kadečková, Helena Nakladatel: Aurora EAN: 9788072990986 ISBN: 978-80-7299-098-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 231 stran, česky Rozměry: 13,4 × 21 cm Rok vydání: 2009 (2. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY