Dar odpuštění eBook

Fatimma.cz Dar odpuštění Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dar odpuštění! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dar odpuštění a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Dar odpuštění.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,22 MB

ISBN: 9788074380563

POPIS
Olivier Clerc odjel v roce 1999 do mexického Teotihuacánu, aby se zúčastnil Donem Miguelem vedeného týdenního semináře. Krátký čas strávený s toltéckým mudrcem pro něj byl radikálně transformujícím zážitkem, který vyústil v napsání této útlé, praktické knížky, přeložené již do pěti jazyků. V ní Clerc představuje jedinečnou toltéckou techniku, která pomocí lehké a jednoduché metody pomůže praktikujícím překonat potíže při odpouštění těm, kdo nám udělali něco zlého. Tím, že zbaví srdce hněvu a nenávisti, umožní nalézt konečnou úlevu – zajistí, aby osvobozeným srdcem znovu volně proudila láska a životní energie.
STÁHNOUT ČÍST
Kreyson - Dar odpuštění - YouTube
Všechny informace o produktu Kniha CLERC Olivier - Dar odpuštění, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze CLERC Olivier - Dar odpuštění.
Kreyson - Dar odpuštění - YouTube
V knize Dar odpuštění Olivier Clerc představuje jedinečnou toltéckou techniku, která pomocí lehké a jednoduché metody pomůže praktikujícím překonat potíže při odpouštění těm, kdo nám udělali něco zlého. Olivier Clerc odjel v roce 1999 do mexického Teotihuacánu, aby se zúčastnil Donem Miguelem...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY