Saigon eBook

Fatimma.cz Saigon Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Saigon! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Saigon a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Saigon.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,67 MB

ISBN: 0

POPIS
Hrdina této knihy poprvé přijíždí do Vietnamu roku 1926. Loučí se s ním roku 1975, a protože je Američan, prožívá ty smutné chvíle na střeše amerického velvyslanectví, odkud ze země odlétají poslední příslušníci národa, kterému se vymkla z rukou tvorba historie. Ví, že už se sem nikdy nebude moci vrátit bez pocitu viny. Za padesát let prožil v zemi její radostné i smutné chvíle – a těch bylo víc. Prožil zde i ryze osobní příběh, který se jako červená nit vine knihou, která, byť se řadí do kategorie beletrie, přináší o bolestně krásné zemi víc faktických poznatků než leckteré dílo z oblasti literatury faktu.
STÁHNOUT ČÍST
Ho Si Minh-város - Wikipédia
Saigon is situated on the southeastern edge of the Indochina peninsula along the South China Sea. Saigon is located 1,090 miles south of Hanoi, Vietnam's capital. The coordinates for Saigon are: 10°48′N 106°39′E. Saigon is UTC + 07:00 (12 hours ahead of EST; daylight savings time is not observed). The airport code is SGN.
Ho Chi Minh City travel | Vietnam - Lonely Planet
Wander through timeless alleys to incense-infused temples before negotiating chic designer malls beneath sleek 21st-century skyscrapers. The ghosts of the past live on in buildings that one generation ago witnessed a city in turmoil, but now the real beauty of the former Saigon's urban collage is the seamless blending of these two worlds into ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY