Krakov eBook

Fatimma.cz Krakov Image

INFORMACE

Krakov je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Krakov na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Krakov.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,73 MB

ISBN: 9788075084675

POPIS
Nový průvodce do Krakova. Nechte se unést atmosférou tohoto královského města. Navštivte památky, projeďte se v kočáře, zajděte do kavárny a užijte si nákupy. Vychutnávejte Krakov ve dne i v noci. Náš průvodce vám bude na cestě za zážitky inspirací a rád vás kamkoli doprovodí. Pod klopami obálky najdete rozkládací mapu Krakova, plán sítě veřejné dopravy a stručný česko-polský slovníček.Obsah:Srdeční záležitosti: abyste nepřišli o nic zajímavého.Prohlídka Krakova za 3 dny. Výlety do okolí.Přes 100 tipů, kde se dobře najíst a napít, kde nakoupit, kam si zajít večer a kde se ubytovat.Užitečné rady a informace na cesty, malý česko-polský slovníček.Plánky městských částí s odkazy k textu, rozkládací mapa Krakova.
STÁHNOUT ČÍST
Co navštívit, kde se najíst a ubytovat - krakow.cz
Krakow är en kulturell guldgruva som erbjuder något för alla smaker, allt ifrån historia och gruvor till nationalparker och stenbrott. Här har vi samlat några riktigt bra tips på va du kan göra i Krakow.
Oficjalny serwis miejski - Magiczny Kraków
Krakovská karta (KrakowCard.com) Město nabízí návštěvníkům tzv. Krakovskou kartu, jejíž princip je podobný všem, které jste kdy viděli a je přibližně stejně "výhodný".Karta na 3 dny stojí 120 PLN a zdarma na ní můžete navštívit 40 muzeí, jezdíte na ní po celou dobu zdarma MHD, zdarma cestujete z letiště a zdarma je cesta do solných dolů Velička.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY