Dějiny hradů a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku eBook

Fatimma.cz Dějiny hradů a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dějiny hradů a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dějiny hradů a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Dějiny hradů a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,28 MB

ISBN: 9788024237459

POPIS
Hrady patří k nejvýmluvnějším svědkům naší minulosti a tvoří nepřehlédnutelnou součást české krajiny. Některé jsou oblíbenými cíly zástupů turistů, jiné slouží hospodářským účelům, další se již stovky let rozpadají v malebné zříceniny. Výpravná publikace Dějiny hradů, hrádků a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku je podrobnou encyklopedií našich hradů, která sleduje jejich vývoj od románských staveb po romantické pseudohrady 19. století. Zaujmou i speciální kapitoly o životě na hradech a tvrzích, dobývání hradů či právu útrpném. Fundované texty doplňují stovky fotografií a nákresů, i různé zajímavosti a lokální pověsti.
STÁHNOUT ČÍST
Hrady a zamky na morave a ve slezsku | Sleviste.cz
Výpravná publikace Dějiny hradů, hrádků a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku je podrobnou encyklopedií našich hradů, která sleduje jejich vývoj od románských staveb po romantické pseudohrady 19. století.
Dějiny hradů a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku ...
Název: Dějiny hradů a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Autor: Soukup Vladimír, David Petr. Ilustrátor: Jaroslav Staněk. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; Populárně naučná › Lexikony, encyklopedie, slovníky; ISBN: 978-80-242-5831-7. EAN: 9788024258317. Objednací kód: NA039051
SOUVISEJÍCÍ KNIHY