Budoucnost sexu eBook

Fatimma.cz Budoucnost sexu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Budoucnost sexu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Budoucnost sexu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Budoucnost sexu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,32 MB

ISBN: 9788073906054

POPIS
Vtipná a svěží odpověď na konvenční postoje k sexu pro svobodné ženy.Emily Witt má za sebou třicítku a žádný vztah na obzoru. Sex měla naposled před několika lety – jednak má za sebou špatnou zkušenost a jednak má problémy odhalit se před jinou lidskou bytostí. Sex je ochotná podstoupit jen za jediným účelem – dítě.Láska je vzácná a často neopětovaná. Sexuální hrabivost je riskantní a může mít špatné následky. A muži mají zažitá schémata, co by ženy měly nebo neměly dělat. A ženy tím trpí a už nechtějí být uvězněny ve historických schématech pohlaví a zaběhnutých modelech chování.Autorka v knize zkoumá seznamování přes internet, internetovou pornografii, mnohoženství a další avantgardní sexuální subkultury jako alternativy. Popisuje je s ironickým humorem, zachycuje je v celé své podivnosti, směšnosti a kráse. Výsledkem je otevřený, upřímný popis snahy současných žen o nezávislost a otevřenost.
STÁHNOUT ČÍST
Má sex nějakou budoucnost? Je mi 22 a nikdy jsem nepolíbil ...
Všechny informace o produktu Kniha Budoucnost sexu - Emily Witt, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Budoucnost sexu - Emily Witt.
Sexuoložka Laura Janáčková: Papírová vagina ještě ...
Budoucnost sexu: umělé ženy, veganské pomůcky a nahá jóga Hrátky se dají prožít i ve virtuální realitě. Bude nám to stačit? Zveřejněno: 8. 2. 2018 . Alice Mikulášová . Reklama. Co hýbe světem erotiky v roce 2018? Umělé panny s umělou inteligencí, virtuální realita, sofistikované sex parties, klonování penisu nebo ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY