Psychologie dítěte eBook

Fatimma.cz Psychologie dítěte Image

INFORMACE

Hledáte knihu Psychologie dítěte? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Bärbel Inhelder? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Psychologie dítěte.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,96 MB

ISBN: 9788073677985

POPIS
Útlá knížka o psychologii dítěte shrnuje hlavní výsledky pětačtyřicetileté práce ženevské psychologické školy. Jean Piaget v ní spolu se svou žákyní a nástupkyní na ženevské univerzitě Bärbel Inhelderovou podává syntetický obraz o vývoji dítěte od narození do adolescence. Čtenáři poskytuje ucelený pohled na vývoj lidského jedince a obohacuje novými hledisky jeho úvahy o výchovných cílech a prostředcích.
STÁHNOUT ČÍST
Homepage | Psychologie.cz
Dětská psychologie 2018. Psycholožka a profesorka působící na Filozofické fakultě Karlovy univerzity v Praze, řešitelka mezinárodních výzkumných projektů zaměřených na raný vývoj dítěte, specifika mateřské a otcovské role a na význam rodinného prostředí ve vztahu k působení instituce na dítě.
Grafologie a Psychologie: Psychologie archetypu dítěte
Všechny informace o produktu Kniha Psychologie dítěte, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Psychologie dítěte. Psychologie dítěte od 193 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY