Kaligrafie eBook

Fatimma.cz Kaligrafie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kaligrafie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Laura Toffaletti? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Kaligrafie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,95 MB

ISBN: 9788075297921

POPIS
Kaligrafie je starobylé umění, které se i v současnosti uplatňuje v nejrůznějších oborech a v poslední době se těší stále větší oblibě i mezi laickou veřejností. Laura Toffaletti, odbornice na krasopis, představuje v této příručce umění kaligrafie i úplným nováčkům, odkrývá jeho tajemství a snadno pochopitelným a intuitivním způsobem popisuje základní techniky. Text doprovází jasnými a poutavými ilustracemi.
STÁHNOUT ČÍST
Písanka moderní kaligrafie pro začátečníky + Brush pen ...
Kaligrafie má zcela jinou podobu a výpovědní hodnotu v Japonsku, Číně a Koreji, kde spojením krasopisu se znaky (tzv. kandži) vznikají opravdová kaligrafická díla, která si tamní obyvatelé věší do výklenků svých domů (tzv. tokonoma).
Kaligrafie - MarketArt
Kurz japonské kaligrafie Shodo a čínské kaligrafie Shufa Je mi to moc líto, ale lekce jsou do odvolání zrušeny. Příští kurz začne v září 2020 a během srpna se zde budete moci přihlásit. únor—červen 2020 V sobotu 10:00—13:30 2 500 Kč za pět lekcí (pro studenty a důchodce: 2 000 Kč)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY