Má cesta eBook

Fatimma.cz Má cesta Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Má cesta! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Má cesta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Má cesta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,89 MB

ISBN: 8072433087

POPIS
Je nejslavnějším přemožitelem nejvyšších světových vrcholů, jeho úspěchy jsou fascinující, jeho výstupy senzační. Jako velká osobnost je již dlouhá léta v ohnisku zájmu médií. Z uveřejněných článků, rozhovorů a vzpomínání vznikla tato kniha, která přináší celkový pohled na život Reinholda Messnera jako extrémního lezce, poutníka pouštěmi a ledem, evropského poslance, zakladatele muzea, sedláka a majitele bio-farmy. Zobrazuje zajímavý život bez kompromisů, odhaluje jeho tragédie a zlomy, nejhlubší Messnerovy myšlenky a jeho neustávající hledání cesty k poznání sebe samého.
STÁHNOUT ČÍST
Mapy.cz
Má cesta k hostování na vpsFree. 25.1.2011 22:16 | Přečteno: 1743× Jestli potřebujete hostovat více webovek, navíc napsaných v nějakém bizarním jazyce (rozuměj ne PHP), budete mít poměrně krušné chvíle s hledáním hostingu.
Má cesta :: Pohyb s radostí - Bc. Anna Crhová
Spolek Cesta Česka ve spolupráci s Klubem českých turistů otevřel Poutní cestu Blaník-Říp. Trasa propojuje dva bájné a historicky důležité vrcholy v České republice, je rozdělena do sedmi etap a měří necelých 190 kilometrů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY