Čarodějnický oheň IX. - Ohnivá kaskáda eBook

Fatimma.cz Čarodějnický oheň IX. - Ohnivá kaskáda Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čarodějnický oheň IX. - Ohnivá kaskáda! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čarodějnický oheň IX. - Ohnivá kaskáda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Čarodějnický oheň IX. - Ohnivá kaskáda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,86 MB

ISBN: 9788086707365

POPIS
Devátá kniha série Meč pravdy, druhá část ze dvou.Richard, zoufalý ze zmizení Kahlan, uzavře obchod s čarodějnicí Šotou a vyměňuje Meč pravdy za informaci o Ohnivé kaskádě a místu kostí v Hluboké nicotě. Zde zjišťuje, že Ohnivá kaskáda je mocné kouzlo schopné rozplést samotné bytí. Richardovi společníci jsou znepokojeni. Zdá se, že jediným řešením, jak mu pomoci překonat šílenství a postavit ho do čela armády proti Jagangovi, je zbavit ho za pomoci magie jeho představ o tajemné ženě, která nikdy neexistovala. Nejprve se jim však musí podařit Richarda dostihnout a zadržet. Mezitím se Sestry Temnoty zmocnily dvou ze tří schránek Ordenu pečlivě střežených v Zahradě života, a přiblížily se k cíli svého snažení - přivolat mezi živé Strážce podsvětí...
STÁHNOUT ČÍST
Čarodějnický oheň II: Ohnivá kaskáda - - Megaknihy.cz
O čem je kniha Čarodějnický oheň II? Richard, zoufalý ze zmizení Kahlan, uzavře obchod s čarodějnicí Šotou a vyměňuje Meč pravdy za informaci o Ohnivé kaskádě a místu kostí v Hluboké nicotě. Zde zjišťuje, že Ohnivá kaskáda je mocné kouzlo schopné rozplést samotné bytí. Richardovi společníci jsou znepokojeni.
Čarodějnický oheň IX. - Ohnivá kaskáda - Terry Goodkind ...
249 Kč Čarodějnický oheň 2 - Ohnivá kaskáda - Terry Goodkind . Devátá kniha série Meč pravdy (druhá kniha ze dvou). Richard, zoufalý ze zmizení Kahlan, uzavře obchod s čarodějnicí Šotou a vyměňuje meč pravdy za informaci o Ohnivé kaskádě a místu kostí v Hluboké nicotě.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY