Jak jednat s různými typy lidí + DVD eBook

Fatimma.cz Jak jednat s různými typy lidí + DVD Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak jednat s různými typy lidí + DVD! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak jednat s různými typy lidí + DVD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Jak jednat s různými typy lidí + DVD.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,47 MB

ISBN: 9788025120934

POPIS
Nedílnou součástí knihy je DVD, kde si můžete prohlédnout videa, naučit se rychle rozpoznat kategorie osobností a osvojit se techniku, jak na ně!Publikace je určena:- pro obchodníky, které naučí, jak jednat s klientem nebo partnerem, aby dosáhli bezpečně svého cíle - pro všechny, kteří řídí větší počet lidí, anebo s ním spolupracují a potřebují přesvědčit různé lidské charakteryV podrobném průvodci se dozvíte:proč je znalost různých lidských povah důležitá a kdy nám pomůžejaké jsou základní čtyři osobnostní typy inspirované Thimothym Learymčím se vyznačuje Nedůvěřila, Mocislav Urputný, Jájaja Sebestředná i ostatní že existují rysy příznačné pro introverta a pro extroverta za jakých okolností využít tzv. pozitivní manažerské techniky ze kterých stylů jednání si můžete v různých situacích vybratproč je důležité znát a správně odhadnout role lidí v týmujak by mělo vypadat hodnocení pracovníků nakolik ovlivňují emoce lidskou povahunakolik ovlivňují emoce lidskou povahučím jsou charakterizovány osoby z hlediska asertivityjaké styly vedení známe, jaké rysy jsou pro ně typickéjak nenásilně ovlivňovat a přesvědčovatse kterými pojmy souvisejícími s problematikou osobností se setkáme nejčastějiV každé kapitole naleznete mnoho příkladů ze života, za nimi řešení, jak s daným charakterem jednat. Objevíte i testy, jejichž prostřednictvím zjistíte, jak jste na tom vy. Přiložené DVD obsahuje video i fotografické ukázky různého chování. Projde s vámi jednotlivé charaktery i typické situace tak, abyste se v nich naučili bezpečně orientovat. Rychle rozpoznat, o jakou povahu se jedná, a obratem zvolit vhodnou vyjednávací taktiku. Dokážete tak svůj protějšek úspěšně přesvědčit!
STÁHNOUT ČÍST
Jak jednat s různými typy lidí + DVD - Černý Vojtěch - SEVT.cz
Jak jednat s různými typy lidí. Kniha je určena: •pro obchodníky, které naučí, jak jednat s klientem nebo partnerem, aby dosáhli bezpečně svého cíle •pro všechny, kteří řídí větší počet lidí, anebo s ním spolupracují a potřebují přesvědčit různé lidské charaktery V podrobném průvodci se dozvíte:
Jak jednat s různými typy lidí + DVD - ANAG
Všechny informace o produktu Kniha Jak jednat s různými typy lidí + DVD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak jednat s různými typy lidí + DVD.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY