Ali a Hvězda eBook

Fatimma.cz Ali a Hvězda Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ali a Hvězda! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ali a Hvězda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Ali a Hvězda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,87 MB

ISBN: 9788076179905

POPIS
Ali a její jednorožec Hvězda prostě zbožňují krásnou zahradu Akademie! Dokonce v ní pěstují vlastní kouzelné rostliny. Jenže jednoho dne ze zahrady záhadně zmizí všechny hvězdůvky, kterými se jednorožci živí a které nutně potřebují k životu. Ali je jasné, že spolu s Hvězdou musí tyhle kouzelné plody najít dřív, než jednorožci začnou ztrácet své magické schopnosti…
STÁHNOUT ČÍST
Julie SYKESOVÁ | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Ali a Hvězda - Julie Sykesová . Ali a její jednorožec Hvězda prostě zbožňují krásnou zahradu Akademie! Dokonce v ní pěstují vlastní kouzelné rostliny. Jenže jednoho dne ze zahrady záhadně zmizí všechny hvězdůvky, kterými se jednorožci živí a které nutně potřebují k životu.
Ali a hvězda - Sykes Julie levně, cena 172 Kč | Srovnání ...
Ali a její jednorožec Hvězda prostě zbožňují krásnou zahradu Akademie! Dokonce v ní pěstují vlastní kouzelné rostliny. Jenže jednoho dne ze zahrady záhadně zmizí všechny hvězdůvky, kterými se jednorožci živí a které nutně potřebují k životu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY