Vrabec v hrsti eBook

Fatimma.cz Vrabec v hrsti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vrabec v hrsti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vrabec v hrsti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Vrabec v hrsti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,41 MB

ISBN: 8073630214

POPIS
Soubor studií a esejů volně navazuje na Pilařovu úspěšnou monografii o českém literárním undergroundu, i tentokrát si totiž autor všímá literárních jevů, které bývají považovány za okrajové. V centru jeho pozornosti se ocitly problémy související s českým pojetím bestselleru, thrilleru a kultovního románu, jimž se věnuje prostřednictvím analýz próz P. Šabacha, J. Topola, M. Urbana a M. Viewegha. Neustálé napětí mezi kulturním centrem a periferií je demonstrováno na vytváření a porušování literárních klišé v exilovém i domácím písemnictví, ale také na vztahu mezi českým národním kánonem a texty vzniklými v regionu širšího Ostravska. Své zahraniční zkušenosti autor zúročil v esejích o vnímání české literatury ve Velké Británii.
STÁHNOUT ČÍST
lepší vrabec v hrsti než holub na střeše - Wikislovník
holub: Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. A bird in the hand is worth two in the bush. lepší: Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. A bird in the hand is worth two in the bush. sparrow: vrabec domácí house sparrow. bird: Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. A bird in the hand is worth two in the bush.
lepší vrabec v hrsti než holub na střeše - Wikislovník
Hledáte Vrabec v hrsti od Ilse Aichingerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY