Pravidla hubnutí eBook

Fatimma.cz Pravidla hubnutí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pravidla hubnutí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pravidla hubnutí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Pravidla hubnutí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,72 MB

ISBN: 9788024922959

POPIS
Bobem Harper, osobní trenér celebrit, shrnul znalosti z oblasti výživy, psychologie a strategie hubnutí do 20 jednoduchých zásad, které pomohou odbourat závislost na průmyslově zpracovaných potravinách, nezřízenou touhu po sladkostech i nadměrné solení a zasvětí vás do nového životního stylu. Případné nejasnosti při používání pravidel odstraní podrobný jídelníček na celý měsíc a více než 90 receptů na chutné snídaně, obědy, večeře i svačiny, podle nichž se naučíte vařit a stravovat se tak, abyste zůstali doživotně štíhlí.
STÁHNOUT ČÍST
Optimální poměr živin při redukci hmotnosti | STOB
Hubněte obyčejnou chůzí: Dodržujte následující pravidla a kila půjdou dolů Mučíme se v posilovnách, běháme a zkoušíme nová a nová cvičení, abychom se dostali do formy a shodili nějaké to kilo. ... Rychlost, která je ideální pro budování fyzičky a k postupnému hubnutí. 111 - 130 kroků za minutu.
Pravidla hry na hubnutí - Hubnutí jak
Při hubnutí by percentuálně měly zaujímat okolo 40-50 % denního příjmu. I zde je však nutné pečlivě vybírat a snažit se co nejvíce omezovat cukry (tedy tzv. jednoduché sacharidy) a dávat přednost polysacharidům. Maximální doporučený příjem přidaného cukru v jídelníčku, a to nejen při hubnutí, je 50 g.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY