Pravidla hubnutí eBook

Fatimma.cz Pravidla hubnutí Image

INFORMACE

Pravidla hubnutí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Greg Critser. Přečtěte si s námi knihu Pravidla hubnutí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Pravidla hubnutí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,59 MB

ISBN: 9788024922959

POPIS
Bobem Harper, osobní trenér celebrit, shrnul znalosti z oblasti výživy, psychologie a strategie hubnutí do 20 jednoduchých zásad, které pomohou odbourat závislost na průmyslově zpracovaných potravinách, nezřízenou touhu po sladkostech i nadměrné solení a zasvětí vás do nového životního stylu. Případné nejasnosti při používání pravidel odstraní podrobný jídelníček na celý měsíc a více než 90 receptů na chutné snídaně, obědy, večeře i svačiny, podle nichž se naučíte vařit a stravovat se tak, abyste zůstali doživotně štíhlí.
STÁHNOUT ČÍST
Ebook důležitá pravidla hubnutí
Kniha Pravidla hubnutí je velmi srozumitelně a polopatě napsaná. V dnešní době, kdy jsou knihkupectví přehlcena všelijakými knihami a příručkami o dietách a hubnutí, je tato kniha jako dar z nebes. Vřele ji doporučuji těm, kteří se zajímají o zdraví životní styl a nedoporučuji lidem, kteří chtějí rychle zhubnout.
Pravidla hubnutí - Greg Critser, Bob Harper | KOSMAS.cz ...
Vědci prokázali, že během spánku se vám může podařit zhubnout až o šest kilogramů za tři měsíce. Stačí jen vědět, jak efektivně využít vašeho biorytmu. Nejznámějším propagátorem hubnutí během noci je německý výzkumník Detlef Pape. Poznejte jeho metodu a hubněte bez námahy!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY