Bezpečnost dodávek požární vody z vodárenských systémů eBook

Fatimma.cz Bezpečnost dodávek požární vody z vodárenských systémů Image

INFORMACE

Hledáte knihu Bezpečnost dodávek požární vody z vodárenských systémů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Šárka Kročová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Bezpečnost dodávek požární vody z vodárenských systémů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,99 MB

ISBN: 9788073851538

POPIS
Monografie se v jednotlivých kapitolách zabývá problematikou bezpečnosti dodávek požární vody z vodárenských systémů. V základním rozsahu dokumentuje slabé a silné stránky těchto víceúčelových zdrojů požární vody pro zastavěná území měst a obcí a současně řeší problematiku dodávek požární vody z vnitřních a požárních vodovodů pro průmyslové a obchodní areály, průmyslové zóny a dodávku požární vody z vodárenských systémů pro tunelové stavby dopravních komunikací. V dalších kapitolách dává návod, jakými metodami lze provádět rizikovou analýzu, jak ověřovat hydraulickou účinnost odběrních míst požární vody a jak postupovat při vzniku mimořádných nebo krizových situací ohrožujících požární bezpečnost území. Obsahově je strukturovaná tak, aby čtenář dosáhl uceleného přehledu o dané problematice a mohl získané informace využívat v praxi.
STÁHNOUT ČÍST
Bezpečnost dodávek požární vody z vodárenských systémů ...
Podmínky požární bezpečnosti - František Vavera . Cílem publikace je popsat jak historii, tak vývoj a současný stav kominictví z právního pohledu v České republice, a též z hlediska historie v českých zemích, ale i jednotlivá úskalí prvních norem upravující toto řemeslo.
Sarka krocova - Vyhľadávanie na Heureka.sk
Kniha Bezpečnost dodávek požární vody z vodárenských systémů iba za 6,77 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY