Harley Quinn 1: Umřít s úsměvem eBook

Fatimma.cz Harley Quinn 1: Umřít s úsměvem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Harley Quinn 1: Umřít s úsměvem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Harley Quinn 1: Umřít s úsměvem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Harley Quinn 1: Umřít s úsměvem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,46 MB

ISBN: 9788075950215

POPIS
Jmenuje se doktorka Harleen Quinzelová, ale přátelé i nepřátelé jí říkají prostě Harley Quinn. Její naprosto a definitivně bývalý přítel Joker je sice nesporný korunní kašpar zločinu, ale Harley je zase královna Coney Islandu! A když existenci jejího malého kousku přímořského ráje ohrozí zombie apokalypsa, koho jiného zavoláte, aby nemrtvým ustřelil palici? Na nesmírně hlubokomyslných stránkách tohoto zásadního díla se nejpadouštější padouška celého vesmíru DC spřáhne s kýmkoliv počínaje svou kámoškou Poison Ivy až po největší celebrity newyorské punkové scény, a rozbije kukuč všem, kdo jí brání to pořádně rozjet – živým i nemrtvým. Pěsti sviští, kladiva dopadají, borci budou ztýráni a dámy ovládnou noc!
STÁHNOUT ČÍST
Harley Quinn 1 Umřít s úsměvem / Nejlevnější knihy
Harley Quinn 1 - Umřít s úsměvem 299 Kč -17 % 299 ... Jmenuje se doktorka Harleen Quinzelová, ale přátelé i nepřátelé jí říkají prostě Harley Quinn. Její naprosto a definitivně bývalý přítel Joker je sice nesporný korunní kašpar zločinu, ale Harley je zase královna Coney Islandu! ...
Harley Quinn 1: Umřít s úsměvem - Amanda Connerová, Chad ...
Umřít s úsměvem je dalším komiksem ze série Znovuzrození hrdinů DC. Série slibuje ideální start pro nové čtenáře, kteří s DC hrdiny nemají příliš mnoho zkušeností. Harley Quinn je z tohoto hlediska rozhodně povedenějším počinem než restartovaná Wonder Woman.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY