Obrněná technika 7 eBook

Fatimma.cz Obrněná technika 7 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Obrněná technika 7! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Obrněná technika 7 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Obrněná technika 7.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,40 MB

ISBN: 8072364308

POPIS
To, že Francie byla v obrněné technice v období mezi oběma světovými válkami skutečnou velmocí, se obecně zase až tak moc neví. Francouzští konstruktéři tanků, obrněných transportérů a obrněných automobilů představovali skutečnou světovou špičku a svými výtvory ovlivnili vývoj obrněné techniky v řadě zemí světa. Pokud patřili francouzští tvůrci tanků k těm nejlepším a jejich vý­tvory nikterak nezaostávaly za tím, co vznikalo kdekoliv jinde ve světě, zcela jinak tomu bylo z hlediska filosofie použití této moderní zbraně. Tam Francouzi beznadějně zaostali, především pak proti svému nejnebezpečnějšímu protivníku, nacistickému Německu… O tom všem vypráví sedmý díl řady Obrněná technika. Kromě historie francouzských obrněných sil jsou detailně popsány desítky tanků, transportérů, sa­mohybných děl atd. Nedílnou součástí knihy je opět – jak už je u této řady zvykem – bohatá fotografická příloha, výkresy a barevná schémata.
STÁHNOUT ČÍST
Obrněná technika 7 - Ivo Pejčoch - Megaknihy.cz
Finská obrněná technika 1917 - 1945 Je až podivuhodné, co má naše malá země společného s Finskem. Obě země vznikly jako důsledek čtyřletého krvavého konfliktu, který navždy změnil zavedené pořádky v Evropě a díky němuž došlo k rozpadu několika monarchií.
Obrněná technika 6 od 71 Kč - Heureka.cz
Obrněná technika Příspěvky. FIAT 3000B. 19. 11. 2012. ... Obrněná vozidla ukořistěná Rudé armádě. Vozidla Sovětského svazu a vozidla dodaná spojeci. Celý příspěvek | Rubrika: Obrněná technika. Dodávky obrněných vozidel Hovédségu. 6. 11. 2012
SOUVISEJÍCÍ KNIHY