Zvířata - školákova encyklopedie eBook

Fatimma.cz Zvířata - školákova encyklopedie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zvířata - školákova encyklopedie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zvířata - školákova encyklopedie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Zvířata - školákova encyklopedie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,79 MB

ISBN: 9788073715946

POPIS
V této nádherně ilustrované knize se setkáš nejen s dnešními zvířaty, ale také s dinosaury a dalšími vyhynulými tvory. Poznej je všechny a přečti si o nich to nejzajímavější. Víš, jak rychle běhal Tyrannosaurus rex? Víš, která sova je aktivní ve dne? Víš, který had je nejjedovatější? Tohle všechno, a ještě mnohem víc, se zde dozvíš! Krátké texty a přehledný rejstřík zaručují, že vždy najde požadovanou informaci. Seznámí se i se zvířaty, o nichž možná nikdy neslyšelo, ale která rozhodně stojí za pozornost.
STÁHNOUT ČÍST
Školákova encyklopedie zvířata - Atlas nočních živočichů ...
Zvířata - Školákova encyklopedie. V této nádherně ilustrované knize se setkáš nejen s dnešními zvířaty, ale také s dinosaury a dalšími vyhynulými tvory. Poznej je všechny a přečti si o nich to nejzajímavější. V knize se dozvíte zajíma...
Zvířata - Školákova encyklopedie | Aukro
Všechny informace o produktu Kniha Zvířata - Školákova encyklopedie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zvířata - Školákova encyklopedie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY