Osud tančil charleston eBook

Fatimma.cz Osud tančil charleston Image

INFORMACE

Osud tančil charleston je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Táňa Kubátová. Přečtěte si s námi knihu Osud tančil charleston na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Osud tančil charleston.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,25 MB

ISBN: 9788087805695

POPIS
Kniha o dozrávání dvou mladých žen mezi dvěma válkami. Příběh o láskách, radostech i bolestech, které jsou stále stejné bez ohledu na dobu, v níž žijeme. Životní plány jedenadvacetilé Johany jsou pro dívku z roku 1926 trochu netypické. Chce být samostatná a nehodlá se stát pouhou ozdobou nějakého muže. Brzy však zjistí, že osud jí připravil jinou cestu... Růžino hledání lásky je plné chyb a omylů a občas tak trochu otřese pevným kamarádstvím obou někdejších spolužaček. Na pozadí jejich příběhů mezitím kráčí neúprosná historie. Válka obě kamarádky rozdělí a ani jedna z nich netuší, na jak dlouho.
STÁHNOUT ČÍST
Osud tančil charleston - Kubátová Táňa - SEVT.cz
Osud tančil charleston Kamarádky ze školy Johana a Růža prožívají léta svého zrání v idylické i problematické době mezi dvěma válkami. Obě mladé ženy zakusí lásky, radosti i bolesti, jaké život přináší bez ohledu na dobu, do níž jsme se narodili.
Osud tančil charleston — Academia
Osud tančil charleston. ... Brzy však zjistí, že osud jí připravil jinou cestu... Růžino hledání lásky je plné chyb a omylů a občas tak trochu otřese pevným kamarádstvím obou někdejších spolužaček. Na pozadí jejich příběh.. Zobrazit celý text.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY