Financování vlastního bydlení eBook

Fatimma.cz Financování vlastního bydlení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Financování vlastního bydlení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Financování vlastního bydlení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Financování vlastního bydlení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,70 MB

ISBN: 8071699780

POPIS
Kniha je praktickou příručkou, která poskytuje čtenářům možnost snadno se zorientovat ve finančních otázkách spojených s pořízením vlastního bytu nebo rodinného domku. Přístupnou formou objasňuje nejen jednotlivé možnosti, jak získat potřebné finanční prostředky (stavební spoření, hypoteční úvěry, využití různých státních podpor), ale i jejich kombinace, takže si každý může sestavit vlastní, individuálním možnostem vyhovující postup financování. Rozdílné varianty (drahé odlišené od levných) jsou názorně demonstrovány na příkladech. Ve druhé části knihy se autor věnuje podmínkám pro získání úvěrů a jejich splácení; v závěru vybavuje čtenáře užitečnými poznatky, které jim umožní zhodnotit investiční příležitosti, určit časovou hodnotu peněz, porovnat současnou hodnotu s budoucí hodnotou a spočítat si efektivní úrokovou sazbu.
STÁHNOUT ČÍST
V Zahrádkách - Bydlení s přírodou
Již 5. vydání praktické publikace je nejen aktualizováno, ale i podstatně přepracováno. Autor ukazuje oblast financování bydlení z hlediska kontextu osobních financí a propojuje oblast úvěrů s pojišťováním a s investováním, protože řešit pouze úvěry bez ohledu na pojištění a na splnění jiných cílů je „cesta do pekel".
Financování bydlení na Bydlení.cz
Základní údaje; Originální název: Financování vlastního bydlení: Autoři: SYROVÝ, Petr. Vydání: 5. zcela přeprac. vyd. Praha, 143 s. 2009.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY