I to se veterinářce může stát eBook

Fatimma.cz I to se veterinářce může stát Image

INFORMACE

Trávit čas knihou I to se veterinářce může stát! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu I to se veterinářce může stát a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: I to se veterinářce může stát.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,43 MB

ISBN: 9788072228898

POPIS
Maz Harwoodová, hlavní hrdinka knihy To by se veterinářce stát nemělo, se na konci prvního dílu rozloučila s plány na návrat do Londýna a rozhodla se zůstat v městečku Talyton St. Georgie, kde si založila vlastní veterinární praxi. Zůstává zde nejen kvůli svým čtyřnohým pacientům a jejich páníčkům, které si během svého záskoku za nepřítomnou kamarádku oblíbila, ale také kvůli veterináři Alexovi. Začíná nový rok a Maz má pocit, že snad ani nemůže být šťastnější. Jenže když její kamarádku a kolegyni Emmu potká neštěstí, Maz musí vést celou ordinaci sama.Život jako by se jí náhle vymkl z ruku. Pracuje dvacet hodin denně, takže jí nezbývá čas ani na odpočinek, ani na lásku či soukromý život. Navíc neustále trpí chováním Alexových rodičů, kterým se jako partnerka jejich syna vůbec nezamlouvá, musí dohlížet na nezodpovědného mladého stážistu a vyrovnávat se s Emminými nepředvídatelnými náladami. V takovém případě už stačí jako příslovečná poslední kapka málo – u Maz například nečekané zjištění, že je těhotná…Druhý díl Maziných osudů na anglickém venkově napsala veterinářka a spisovatelka Cahy Woodman podobně odlehčeným, vtipným stylem jako díl první. Příběhům i tentokrát dominují humorné historky, v nichž hrají hlavní role domácí mazlíčci. Laskavý nadhled nad lidským hemžením dodává příběhu herriotovskou moudrost a činí z něj ideální literaturu z rodu knih Vejce a já, které mají šanci získat si trvalé místo v domácích knihovničkách.
STÁHNOUT ČÍST
I to se veterinářce může stát - Knihkupectví Luxor
Kupte knihu I to se veterinářce může stát (Cathy Woodman) s 22 % slevou za 163 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
I to se veterinářce může stát - Knihkupectví Luxor
I to se veterinářce může stát Autor: Woodman, Cathy Nakladatel: Víkend EAN: 9788072228898 ISBN: 978-80-7222-889-8 Překlad: Jašová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 368 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,6 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY