Poruchy budov eBook

Fatimma.cz Poruchy budov Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poruchy budov! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poruchy budov a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Poruchy budov.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,71 MB

ISBN: 9788055405612

POPIS
Cieľom publikácie je prispieť k snahe o predchádzanie poruchám, pri ich vzniku byť námetom na ich diagnostiku a napomôcť pri ich odstraňovaní. Vychádza z riešení viacerých vedeckovýskumných a vedeckotechnických projektov autora a jeho spolupracovníkov, ako ajz mnohoročných skúseností, získaných pri práci na odborných a znaleckých posudkoch, pri hodnotení budov rôzneho charakteru. Zďaleka nemôže byť vyčerpávajúcim zodpovedaním celej oblasti porúch pozemných stavieb.
STÁHNOUT ČÍST
Poruchy a rekonstrukce zděných staveb - Jaroslav Solař ...
O navrhování a provádění vnějších kontaktních zateplovacích systémů (ETICS) již bylo napsáno mnoho. Zajímavé je, že se přesto v konstrukci kontaktního zateplení stále stejně chybuje. Následující článek ještě jednou shrne základní pravidla pro zateplování vnějším kontaktním zateplovacím systémem ...
Poruchy staveb - statickeposudky.info
3. Průzkumy, diagnostika a hodnocení konstrukcí - stavebně technický průzkum budov. 4. Sanace a ochrana vlhkého zdiva historických zděných budov, zdroje a příčiny zvýšené vlhkosti staveb 5. Zakládání historických zděných budov, charakteristické poruchy, rekonstrukce a sanace. 6.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY