Věž eBook

Fatimma.cz Věž Image

INFORMACE

Věž je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gregg Andrew Hurwitz. Přečtěte si s námi knihu Věž na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Věž.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,80 MB

ISBN: 8072574345

POPIS
Každý, kdo se kdy dostal do Věže, by mohl potvrdit, že přezdívka, kterou dostala, Alcatraz II., nevystihuje skutečnost. Z Alcatrazu se totiž tu a tam podařilo někomu uniknout, a právě proto postavili Věž - futuristickou, až přízračnou stavbu v moři nedaleko San Franciska. Vznikla s jediným cílem: účinně ochránit zdravou společnost před kriminální nákazou. Do Věže jsou zavíráni ti nejnebezpečnější a nejbeznadějnější zločinci. Sofistikovanému bezpečnostnímu systému Věže se ještě nikdy nikomu nepodařilo uniknout. Dokud se v jejích zdech neocitl Allander Atlasia. Atlasia je psychopatický vrah. Ve Věži se ocitl za sérii hrůzostrašných zločinů, za které možná ani nenese úplnou vinu - sám se totiž stal v dětství obětí sexuálního zneužití. Na to však odlidštěná Věž nebere zřetel. Atlasia je zločinec střežený stejně bedlivě jako všichni ostatní. Žádnému druhému se však nepodaří to co jemu: probojuje se na svobodu.
STÁHNOUT ČÍST
Posilovací věže | Alza.cz
Věž je stavba, jejíž výška značně převyšuje půdorysné rozměry.V naprosté většině případů obsahuje různě členěný a vybavený funkční prostor, někdy však bývá plná. Ve starověku a středověku se stavěla zpravidla kvůli opevňovacím a strážním úkolům (dobře se bránila a bylo z ní daleko vidět), později se začaly prosazovat i další důvody stavby ...
Věž Jakobínka - Rožmberk
Vyberte si co potřebujete z 1 527 aktuálních inzerátů v kategorii Hifi. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY