Hvězda Lancasterů eBook

Fatimma.cz Hvězda Lancasterů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hvězda Lancasterů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hvězda Lancasterů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Hvězda Lancasterů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,24 MB

ISBN: 9788073842956

POPIS
Po Richardově porážce a smrti se Henry Bolingbroke nechal korunovat (Jindřich IV.). Ale trpěl vážnou chorobou a byl obklopen nepřáteli – Welšany, Skoty i příznivci bývalého krále, a země byla neustále ohrožována povstáními. Dvoru dominoval jeho nejstarší syn Harry z Monmouthu nedočkavě čekající na příležitost zmocnit se koruny a vedoucí skandální život. Pak se Harry stal králem Jindřichem V. a nastala zázračná změna, z mladíka vyrostl velký král a hrdina od Agincourtu, a ze starého prostopášníka neúnavný církevní reformátor.
STÁHNOUT ČÍST
Letohrádek Hvězda - Památník národního písemnictví
Hvězda Lancasterů Jean Plaidy Z cyklu Dynastie Palntagenetů Po Richardově porážce a smrti se Henry Bolingbroke nechal korunovat (Jindřich IV.). Ale trpěl vážnou chorobou a byl obklopen nepřáteli Welšany, Skoty i příznivci bývalého krále, a země byla neustále ohrožována povstáními.
hvězda - iDNES.cz
Po Richardově porážce a smrti se Henry Bolingbroke nechal korunovat (Jindřich IV.). Ale trpěl vážnou chorobou a byl obklopen nepřáteli - Welšany,
SOUVISEJÍCÍ KNIHY