Matematika pro 8. ročník základní školy - 2. díl eBook

Fatimma.cz Matematika pro 8. ročník základní školy - 2. díl Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Matematika pro 8. ročník základní školy - 2. díl! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Matematika pro 8. ročník základní školy - 2. díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Matematika pro 8. ročník základní školy - 2. díl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,65 MB

ISBN: 8072350439

POPIS
Učebnice zpracovaná podle osnov vzdělávacího programu Základní škola. Dvoudílná učebnice je osmou částí koncepční řady pro 1. - 9. ročník ZŠ. Učebnice jsou zpracovány podle vzdělávacího programu Základní škola, mají schvalovací doložku MŠMT ČR. Pro 1. a 2. r. jsou určeny dvoudílné pracovní učebnice, pro 3. a 4. r. vždy jedna učebnice a pracovní sešit, učebnice pro 5. - 9. ročník jsou klasické, dvoudílné. Celá řada je doplněna a rozšířena řadou procvičovacích a opakovacích sbírek.
STÁHNOUT ČÍST
Matematika pro 7 rocnik zakladni skoly 2 dil | Sleviste.cz
Všechny informace o produktu Matematika pro 2. ročník základní školy 1. díl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Matematika pro 2. ročník základní školy 1. díl.
Matematika pro 2 ročník základní školy 2.díl - Miroslava ...
NOVÁ ŠKOLA Matematika pro 2. ročník základní školy 1. díl . Učebnice vychází v novém, moderním zpracování. Je v barevném provedení připravena pro snadnou a zajímavou výuku matematiky.Názorně a přehledně opakuje učivo 1. r., plynule přechází k počítání do dvaceti s přechodem přes desítku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY