Dezerce - První linie 4 eBook

Fatimma.cz Dezerce - První linie 4 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dezerce - První linie 4! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dezerce - První linie 4 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Dezerce - První linie 4.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,93 MB

ISBN: 9788075940544

POPIS
Mimozemská loď útočící na Zemi byla sice zničena, ale protože Mars je stále pod kontrolou Dlouhánů, zbytky pozemských ozbrojených sil se místo oslav plně soustředí na doplnění flotily a obranu planety. Četový seržant Andrew Grayson k všeobecnému úsilí přispívá na pozici instruktora, který intenzivně připravuje nové vojáky do služby. Jenže pro bitvami ošlehaného seržanta to začíná být nudná rutina... Severoamerické společenství a jejich noví sino-ruští spojenci si příliš dobře uvědomují, že Země získala jen krátký odklad, a vidí pouze dvě možnosti, jak pokračovat dál. Buď okamžitě zaútočí na Dlouhány na Marsu, nebo se vydají za dezertéry a jejich flotilou moderních lodí, které by v nadcházející bitvě o Mars mohly zvrátit poměr sil. Po stopách dezertérů se vydává malá průzkumná jednotka ze speciálních operacía Grayson se na vzdáleném měsíci znovu ocitá uprostřed bitvy, která rozhodne o další budoucnosti lidstva.
STÁHNOUT ČÍST
Kloos Marko - První linie 04 - Dezerce | FantasyShop.cz
[4] Dezerce Informace / Anotace ke knize: Dezerce Mimozemská loď útočící na Zemi byla sice zničena, ale protože Mars je stále pod kontrolou Dlouhánů, zbytky pozemských ozbrojených sil se místo oslav plně soustředí na doplnění flotily a obranu planety.
Kniha: Dezerce - První linie 4(Marko Kloos) za 13,94€ | Gorila
Co se děje za zdmi nemocnic? S kamerou divák nahlédne do první linie a přímo pod ruce těm, kteří jsou vystaveni riziku nejvyššímu. Každodenní vypjaté situace na pracovišti ovlivňují i rodinné zázemí a soukromé životy zdravotníků. ... Tak nám ukázali ty 4 vážné případy osobně a mohli jsme alespoň skutečně ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY