Ve jménu cti eBook

Fatimma.cz Ve jménu cti Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ve jménu cti? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Vince Flynn? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Ve jménu cti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,31 MB

ISBN: 9788073818708

POPIS
Děj thrilleru začíná šest dní poté, co série explozí zděsila Washington, ochromila Národní protiteroristické centrum a zabila 185 lidí včetně politiků a zaměstnanců CIA. Jednalo se o mimořádně násilný akt, který volal po radikální opatřeních ze strany elitního agenta Mitche Rappa a jeho spolehlivého kolegy Mikea Nashe. Jakmile pomine počáteční zděšení z katastrofy, klíčoví washingtonští činitelé se pustí do sporů, zda ocenit nebo potrestat agenty, kteří bez ohledu na právní důsledky nasadili životy v dešti nepřátelských kulek a zachránili bezpočet Američanů. Rapp se nikoli poprvé ocitá ve frustrujícím postavení, když musí realitu národní bezpečnosti objasňovat politikům, jejichž pohled na věc je nevyhnutelně zkreslený.Tři členové al-Káidy jsou mezitím stále na útěku a Rapp obdrží neoficiální pokyn vypátrat je za každou cenu. Nikdo neví lépe než Rapp, jaké osobní, fyzické a emocionální oběti takový úkol vyžaduje. Když vidí, jak na Nashe doléhá náročnost mise a vzpomínky na hrůzy teroristického útoku, odhodlá se k činu, jímž chce zachránit kamaráda, umlčet protivníky na Capitol Hillu a zároveň dostihnout nepřátele dřív, než bude pozdě. Opět se ukazuje, že Rapp neváhá „kráčet po tenké linii mezi morální převahou a násilím“ (The Salt Lake Tribune) kvůli bezpečnosti své vlasti, v zájmu svobody a ve jménu cti.
STÁHNOUT ČÍST
ROBBINS, David : Ve jménu cti
Kniha Ve jménu cti Přidat komentář. Marcelllus. 1 08.01.2019. Kniha mne přímo uchvátila. ...
Ve jménu cti Pdf Ke Stažení - CHYTRABUDOUCNOST PDF
Všechny informace o produktu Kniha Ve jménu cti - Kaur Athwalová Sarbjit, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ve jménu cti - Kaur Athwalová Sarbjit.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY