Vraždy ve znamení hvězdy eBook

Fatimma.cz Vraždy ve znamení hvězdy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vraždy ve znamení hvězdy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je František Kalenda? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Vraždy ve znamení hvězdy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,29 MB

ISBN: 9788074297380

POPIS
První díl řady detektivních příběhů ze středověké Prahy z období Karla IV. z pera mladého spisovatele Františka Kalendy.Rok 1350. Mladému králi Karlovi se konečně podařilo ukončit letité boje a sjednotit rozpolcenou Říši. České království si vydechlo a také pražská města se probudila z noční můry morové nákazy. Obchází je však nový strašák – vrah, který za sebou nechává těla zohavená znamením židovské hvězdy. A tak zatímco pražští židé opět trpí falešným nařčením, arcibiskup Arnošt z Pardubic povolává zpět do služby svého nejschopnějšího vyšetřovatele, aby vraha dopadl, dokud je ještě čas.Znamení hvězdy je historický detektivní román z období Karla IV. z pera mladého spisovatele Františka Kalendy, autora historické detektivky Ordál (Vyšehrad, 2012) nebo dobrodružné knížky pro děti Pes, kocour a sirotek (Meander-Vyšehrad, 2016)
STÁHNOUT ČÍST
Vraždy ve znamení hvězdy | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Vraždy ve znamení hvězdy jsou prvním dílem z plánované trilogie detektivního historického příběhu z doby Karla IV. Autor, František Kalenda, je absolventem oboru kulturní antropologie UK a jako historik zasazuje své knihy do doby vrcholného středověku.
Vraždy ve znamení hvězdy | Albatrosmedia.cz
František Kalenda: Vraždy ve znamení hvězdy. Vyšehrad, Praha, 2016, 208 s. Období vlády Karla IV. představuje v dějinách města Prahy významnou epochu, která k sobě patrně nikdy nepřestane vábit pozornost historiků, kunsthistoriků, spisovatelů i široké veřejnosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY