Poradím si s matematikou - 4. třída eBook

Fatimma.cz Poradím si s matematikou - 4. třída Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poradím si s matematikou - 4. třída! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poradím si s matematikou - 4. třída a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Poradím si s matematikou - 4. třída.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,32 MB

ISBN: 9788073533601

POPIS
Ucelená řada procvičovacích publikací Poradím si je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy.Tituly Poradím si s matematikou procvičují veškerou látku probíranou v hodinách matematiky základních škol.Matematika 2. ročník - počítání po desítkách, rozklad čísla, zaokrouhlováníMatematika 3. ročník - dělení, násobení, písemné sčítání a odčítání, římské číslice, geometrieMatematika 4. ročník - tělesa, dělení se zbytkem, součet úseček, přirozená číslaMatematika 5. ročník - asociativní zákon, smíšená a desetinná čísla, zlomky nebo aritmetický průměrPublikace je určena pro domácí procvičování, ale jistě ji využijí i paní učitelky, např. pro krátké písemky nebo hodiny suplování. Krátká cvičení plně odpovídají osnovám základních škol.Součástí knihy je podrobný klíč ke všem cvičením pro kontrolu správnosti vašich výsledků.
STÁHNOUT ČÍST
Matematika 4. třída - Domácí procvičování (Petr Šulc ...
Kniha: Poradím si s matematikou 5. třída - Petr Šulc. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Tituly Poradím si s matematikou procvičují veškerou ...
Poradim si s matematikou 4 trida petr sulc | Sleviste.cz
Poradím si s češtinou 4 Ucelená řada procvičovacích publikací Poradím si je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy. Tituly Poradím si s češtinou pro 2. - 5. ročník procvičují veškerou látku probíranou v hodinách českého jazyka základních škol.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY