Třináctý odstavec: Čtvrtý rubín eBook

Fatimma.cz Třináctý odstavec: Čtvrtý rubín Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Třináctý odstavec: Čtvrtý rubín! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Třináctý odstavec: Čtvrtý rubín a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Třináctý odstavec: Čtvrtý rubín.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,54 MB

ISBN: 9788025337615

POPIS
Druhý díl dobrodružné série pro všechny milovníky záhad, napětí a nečekaných zápletekOd okamžiku, kdy Jack Buckles objevil pod legendární Baker Street sídlo tajné detektivní organizace, uběhl jeden rok. Jeho otec stále leží v kómatu a nic není jako dřív. Gwen s ním nemluví, a co je horší, v hlavě se mu usadil neodbytný hlas, který stále dokola mluví o jakémsi plameni. Pak ale dojde k nečekanému zvratu. Jack začne být podezříván z krádeže prastarého drahokamu – Rubínu černého prince. Jednoho ze tří prokletých rubínů, které přináší znalosti, loajalitu a vládu nad národy tomu, kdo je ovládá. Jack a Gwen musí najít skutečného zloděje a rubíny zachránit. Pokud to nestihnou a dojde k jejich zneužití, bude to katastrofa pro celý svět.
STÁHNOUT ČÍST
Třináctý odstavec. - Catalog of Frantisek Bartos Regional ...
Série Třináctý odstavec. Třináctý odstavec - Ztráty a nálezy. 169 Kč. Třináctý odstavec - Čtvrtý rubín.
Kniha: Třináctý odstavec - Čtvrtý rubín | Knihy.ABZ.cz
Elektronická kniha: Třináctý odstavec - Čtvrtý rubín Autor: James R. Hannibal - Od okamžiku, kdy Jack Buckles objevil pod legendární Baker Street sídlo tajné detektivní organizace, uběhl jeden rok.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY