Seržant eBook

Fatimma.cz Seržant Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Seržant! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Seržant a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Seržant.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,51 MB

ISBN: 8085892634

POPIS
Realita světa obyvatelného lidmi je křehká, síly chaosu, nadány vlastní inteligencí, číhají na sebemenší příležitost, jak zvrátit rovnováhu ve svůj prospěch. Zákony lidí jsou tvrdé a ne vždy spravedlivé. Vše je podřízeno jedinému: Zachovat svět. Hranice střeží vojáci a navzdory nejmodernější technice a nejsofistikovanější válečné magii umírají často a rychle. Navíc - ne vždy přichází nebezpečí z vnějšku. Pamatujte, musíte dobře uvážit, zda použít meč, zákopnickou lopatku, velkorážní karabinu či svůj mozek. Zmýlená zde neplatí - v tom případě jste mrtví...
STÁHNOUT ČÍST
Seržant / The Sergeant (1968) | ČSFD.cz
Seržant se sice odehrává ve zcela samostatném světě, ale přesto je oproti koniášovkám krokem stranou právě k Dlouhému sprintu (narazíme na poznámky o klanech čarodějů či o dolech aktivních drahokamů), a dokonce ještě dál. Seržant Lancelot žije v prostředí, kde se magie propojuje s technikou a vědou.
Seržant Bilko (1995) - Sgt. Bilko - FDb.cz
Malý seržant se dostane ke konci války až do Čech, kde se zdráhá sdělit matce vojáka, kterého viděl zemřít, krutou pravdu. davidek. Hodnocení: 6 / 10. Přidáno: 7.1.2010. Všechny komentáře uživ. Jako malej jsem tenhle film žral i s navijákem, ale už jsem staršího data vydání a bohužel kouzlo mládí vyprchalo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY