Postelová tajemství mistrů kuchařů eBook

Fatimma.cz Postelová tajemství mistrů kuchařů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Postelová tajemství mistrů kuchařů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Postelová tajemství mistrů kuchařů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Postelová tajemství mistrů kuchařů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,21 MB

ISBN: 9788025703816

POPIS
Román současného britského spisovatele, autora bestselleru Trainspotting. Danny Skinner pracuje na městské hygienické inspekci, ale jinak se jeho život skládá z divokých pitek, hospod a kocovin. Když se v jeho kanceláři objeví nová tvář - zakřiknutý a introvertní Brian Kibby, Skinner se na něj okamžitě zaměří. Odkud se bere nenávist, kterou k němu cítí, a co je to za podivnou nemoc, jež začne sužovat nechápajícího Briana? Kniha hlásící se k odkazu Wildeova Obrazu Doriana Graye je gotické podobenství o posedlostech, jež ovládají náš svět - jídle, sexu a celebritách, kterým se tak rádi klaníme.
STÁHNOUT ČÍST
Knižní tipy: Postelová tajemství opilců z hygienické ...
Obsah: Postelová tajemství mistrů kuchařů Román současného britského spisovatele, autora bestselleru Trainspotting. Danny Skinner pracuje na městské hygienické inspekci, ale jinak se jeho život skládá z divokých pitek, hospod a kocovin.
Postelová tajemství mistrů kuchařů (Irvine Welsh) | Detail ...
Postelová tajemství mistrů kuchařů kniha od autora Irvine Welsh. Román současného britského spisovatele, autora bestselleru Trainspotting. Danny Skinner pracuje na městské celá specifikace
SOUVISEJÍCÍ KNIHY