Anatomie pro výtvarníky – Zvířata eBook

Fatimma.cz Anatomie pro výtvarníky – Zvířata Image

INFORMACE

Hledáte knihu Anatomie pro výtvarníky – Zvířata? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je György Fehér? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Anatomie pro výtvarníky – Zvířata.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,82 MB

ISBN: 9788073917760

POPIS
Tato kniha je zamýšlena jako praktický pomocník pro studenty výtvarných oborů při osvojování nezbytných znalostí stavby zvířecích těl pomocí jejich anatomických ilustrací. Domácí zvířata jsou snad nejvíce zobrazovanými živočichy v uměleckých dílech. Nezbytným předpokladem pro jejich ztvárnění je znalost jejich anatomie. Naučit se jak nakreslit zvířecí tělo, patří k důležitým etapám výtvarníkova studia. K pochopení plastičnosti zvířecích těl a změn, k nimž dochází při jejich pohybu, je třeba znát jejich stavbu, tedy kostru a svaly, které ji obalují. Tato příručka se sice věnuje pouze povrchovému svalstvu, což pro potřeby výtvarníků zcela postačí, lze ji však doporučit i studentům a zájemcům o veterinární medicínu, jakož i další odborné veřejnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Anatomie pro výtvarníky Zvířata - György Fehér, András ...
Všechny informace o produktu Kniha Anatomie pro výtvarníky Zvířata - György Fehér, András Szunyoghy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Anatomie pro výtvarníky Zvířata - György Fehér, András Szunyoghy.
Anatomie pro výtvarníky Zvířata - György Fehér, András ...
Domácí zvířata jsou snad nejvíce zobrazovanými živočichy v uměleckých dílech. Nezbytným předpokladem pro jejich ztvárnění je znalost jejich anatomie. Naučit se jak nakreslit zvířecí tělo, patří k důležitým etapám výtvarníkova studia.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY