Praha - průvodce eBook

Fatimma.cz Praha - průvodce Image

INFORMACE

Praha - průvodce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Viktor Kubík. Přečtěte si s námi knihu Praha - průvodce na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Praha - průvodce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,17 MB

ISBN: 8086141217

POPIS
Obrazový průvodce hlavním městem České republiky plný tipů, přehledů, zajímavostí, včetně mapy města, centra a plánu Hradu.Historická část města, památky, kultura. Přehledný, stručný a barvitý průvodce po nejnavštěvovanějším městě u nás, jeho unikátních památkách, historii, čtvrtích a zajímavostech. Jednotlivé kapitoly (např. „PRAGA CAPUT REI PUBLICAE“; „PRAGA MATER URBIUM“; Pražský hrad; Hradčany a Strahov; Petřín a Malá Strana; Karlův most, Vlatava, pražské mosty a ostrovy; Staré Město a židovské ghetto a další …) ukazují město jako živý, pozoruhodný a neopakovatelný celek.
STÁHNOUT ČÍST
Nabídka práce průvodce - Prace.cz
Karim se dostal na ulici již v 16 letech. Chtěl volnost, svobodu a umět se o sebe postarat sám. Proto se vydal do hlavního města - Prahy. Ulice Prahy zná jako nikdo jiný a plně vás do nich zasvětí.Karim propadl pervitinu a začal si na něj vydělávat pomocí prostituce. Pervitinu se vzdal až po sedmi letech kvůli kriminálu.
Hlavní město Praha - průvodce Prahou | Praha na Dlani
Průvodce pražskými památkami přináší stručné informace o pražských kostelech, domech, palácích, muzeích, sochách, zahradách či náměstích. Stručný kapesní průvodce je určen těm, kteří mají na prohlídku Prahy málo času, a přesto by se základní informace o pražských památkách rádi dozvěděli.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY