Pečuj o svého psa eBook

Fatimma.cz Pečuj o svého psa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pečuj o svého psa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pečuj o svého psa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Pečuj o svého psa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,47 MB

ISBN: 9788025607213

POPIS
V této publikaci naleznete vše, co budete potřebovat k tomu, aby se z vašeho psa stal spokojený, zdravý a dobře vycvičený společník. V knize je zmíněna celá řada plemen, od pudla po mopse a od kolie po chrta, a celá řada důležitých informací, od přípravy vhodného prostředí a domácnosti na příchod nového společníka až po výuku základních povelů. Ať už jste celoživotními milovníky psů, anebo se chystáte opatřit si své první šteňátko, po přečtení této publikace se pro vás volba plemene a hledání nového psa stane snazší záležitostí. V této praktické příručce naleznete řadu odborných informací, zajímavých skutečností doplněných dvěma stovkami fotografií, i nových vědomostí, které doplní vaše základní znalosti o výběru psa, porozumění si s ním a o veškeré nutné péči o něj.
STÁHNOUT ČÍST
Pečuj o svého psa - KnihyLevneOnline.cz
Všetky informácie o produkte Kniha Pečuj o svého psa, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Pečuj o svého psa. Pečuj o svého psa od 5,46 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu.
Pečuj o svého psa | Levné knihy
V této publikaci naleznete vše, co budete potřebovat k tomu, aby se z vašeho psa stal spokojený, zdravý a dobře vycvičený společník. V knize je zmíněn... Pečuj o svého psa - Sophie Collins | Databáze knih
SOUVISEJÍCÍ KNIHY