Města Pardubického kraje eBook

Fatimma.cz Města Pardubického kraje Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Města Pardubického kraje! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Města Pardubického kraje a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Města Pardubického kraje.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,74 MB

ISBN: 9788088050001

POPIS
Kniha představuje deset vybraných lokalit v každém z jedenácti měst Pardubického kraje, které jsou zajímavé z hlediska historie, kultury, architektury a technických památek a poskytne Vám tak základní přehled o tom, co byste měli vidět. Oproti jiným publikacím je napsána architektem urbanistou, který se problematikou měst dlouhodobě zabývá. Text je pro odlehčení proložen fiktivními příběhy z historie jednotlivých měst. Součástí publikace je více jak 180 barevných originálních fotografií autora a 11 schematických plánků měst s vyznačením zájmových lokalit a názvů ulic.
STÁHNOUT ČÍST
Krajské město (Česko) - Wikipedie
Všechny informace o produktu Kniha Města Pardubického kraje, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Města Pardubického kraje.
Krajská hygienická stanice Pardubického kraje | Popis webu
Aktuálně: Koronavirus podle okresů, Mapa koronaviru, Koronavirus v Česku Mapa České republiky / Pardubický kraj Pardubický kraj. Pardubický kraj najdete na východě Čech a krajské městem jsou Pardubice. Mapa Pardubického kraje
SOUVISEJÍCÍ KNIHY