Chirurgie I eBook

Fatimma.cz Chirurgie I Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Chirurgie I! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Chirurgie I a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Chirurgie I.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,19 MB

ISBN: 9788073330057

POPIS
Obsahuje kapitoly antisepse a asepse, první pomoc, popáleniny a omrzliny, obecná traumatologie, rekonstrukční mikrochirurgie, krevní transfuze v chirurgii, znecitlivění (anestezie),záněty, nádory, vyšetřovací metody v chirurgii, operační blok, předoperační a pooperační péče, pooperační komplikace, rehabilitace v chirurgii
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Chirurgie I - František Vyhnánek | Knihy.ABZ.cz
Chirurgie Praha 8 s.r.o. je nestátní chirurgické pracoviště, které se nachází v Praze 8 - Kobylisích, na Poliklinice Čumpelíkova. Naše pracoviště poskytuje péči ve všeobecné chirurgii a proktologii (onemocnění konečníku a tlustého střeva) v celém rozsahu , mimo traumatologie pohybového aparátu a dětské chirurgie.
Chirurgie I - poliklinika-trest.cz
În medicină, chirurgia este specialitatea medicală care tratează bolile sau rănile prin intervenții instrumentale sau manuale operative.. Termenul de chirurgie se poate referi și la locul în care se efectuează operațiile chirurgicale sau la biroul medicului chirurg.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY