Sochařská dílna období baroka ve střední Evropě eBook

Fatimma.cz Sochařská dílna období baroka ve střední Evropě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sochařská dílna období baroka ve střední Evropě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sochařská dílna období baroka ve střední Evropě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Sochařská dílna období baroka ve střední Evropě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,53 MB

ISBN: 9788070355817

POPIS
Publikace se zabývá fenoménem sochařské dílny v období 17. a 18. století ve střední Evropě, kdy základní oporou veškeré sochařské práce byla vedle osobní invence mistra a jeho tovaryšů dílenská sbírka modelů, v jejichž rámci byly vždy nejvíce oceňovány prvé plastické skici, nejlépe zachycující sochařovo hledání a nalézání kompozičního řešení. Ve svém souhrnu a úzkém propojení s dochovaným fondem kreslených návrhů širokého spektra barokního kostelního mobiliáře je podán relativně přesný obraz každodenní praxe středoevropského sochařského ateliéru období baroka. Postižení přesných kontur fungování takového pracovního společenství je podmíněno prohloubeným studiem relevantního materiálu, uloženého v domácích i evropských státních a soukromých sbírkách. Katalog v němčině na CD je součástí knihy.
STÁHNOUT ČÍST
Sochařská dílna období baroka ve střední Evropě
Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia. Tento web využívá cookies.Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Souhlasím
Sochařská dílna období baroka - Písecký deník
Kniha Sochařská dílna období baroka ve střední Evropě(Tomáš Hladík) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY