Mrtvý z papíru eBook

Fatimma.cz Mrtvý z papíru Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mrtvý z papíru! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mrtvý z papíru a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Mrtvý z papíru.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,49 MB

ISBN: 9788024338194

POPIS
Skandální novinář Ernesto Valdés je pověstný svým neuspořádaným a velmi pestrým životem. Možnost seznámit se s ním dostává i inspektorka Petra Delicado, špičková vyšetřovatelka barcelonské kriminální policie. Dochází k tomu však za jiných okolností, než by si přála - Valdés byl nalezen ve svém bytě mrtvý a není pochyb o tom, že byl zavražděn. Seznam podezřelých se zdá nekonečný a zavede Petru Delicado do pestrého, ale i intrikářského a drsného světa šoubyznysu. Petra si připadá jako na kluzkém ledě - a jak sama brzy zjistí, je to sakra tenký led...
STÁHNOUT ČÍST
Mrtvý z papíru - luxor.cz
Skvělou knihu Mrtvý z papíru můžete mít brzy doma. Tisíce výdejních míst. Doprava nad 999 Kč zdarma. Nakupujte přímo u nakladatele.
Papíru je moc, sběrny o něj ztrácejí zájem. Ty štědřejší ...
Inzerát Alicia Giménez-Bartlett: Mrtvý z papíru v okrese Kutná Hora, cena 217Kč, od myrrox na Sbazar.cz. Popis: Případ pro inspektorku Delicado. Název: Mrtvý z papíru. Edice: Případ pro inspektorku Delicado. Autor: Alicia Giménez-Bartlett. Překlad: Jana Novotná-Komárková. Popis: Skandální novinář Ernesto Valdés je pověstný svým neuspořádaným a velmi pestrým životem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY