Kája + Oliva (Kniha 1) eBook

Fatimma.cz Kája + Oliva (Kniha 1) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kája + Oliva (Kniha 1)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kája + Oliva (Kniha 1) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Kája + Oliva (Kniha 1).pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,93 MB

ISBN: 9788020431066

POPIS
Jedna skáče do louží, leze po stromech a ráda křičí na celý svět, druhá tráví celé dny s knížkou na schodech, nosí šaty a třpytivé čelenky… Hned jak se Oliva s Kájou uviděly, bylo jim jasné, že kamarádit se nebudou. Ale když si jednoho dne Oliva vystřelí ze své sestry a musí se urychleně schovat, přijde jí Kája na pomoc s hůlkou, barvou na obličej a kyblíkem červů. Skončí to průšvihem? Možná. Bude to zábava? Jasně! Seznamte se s Kájou a Olivou, dvěma nejlepšími kamarádkami, které nikdy neměly v plánu se mít rády.
STÁHNOUT ČÍST
Kája + Oliva lámou rekordy | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Kája + Oliva 1. v sérii, A. Barrows, 2014 Koupit Koupit eknihu. Kája + Oliva a duch, který musel zmizet 2. v sérii, A. Barrows, 2015 Koupit Koupit eknihu. Kája + Oliva vychovávají chůvu 3. v sérii, A. Barrows, 2015 Koupit Koupit eknihu. Kája + Oliva lámou rekordy 4. v sérii, A. Barrows, 2017
Kája + Oliva vychovávají chůvu | KNIHCENTRUM.cz
Kája + Oliva: Kniha 1 Jedna skáče do louží, leze po stromech a ráda křičí na celý svět, druhá tráví celé dny s knížkou na schodech, nosí šaty a třpytivé čelenky… Hned jak se Oliva s Kájou uviděly, bylo jim jasné, že kamarádit se nebudou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY