Vybrané dokumenty ke studiu mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu eBook

Fatimma.cz Vybrané dokumenty ke studiu mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vybrané dokumenty ke studiu mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2002 a autorem je Jan Slanina? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Vybrané dokumenty ke studiu mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,41 MB

ISBN: 8086473066

POPIS
Sbírka je určena studentům právnických fakult, zároveň by však měla být zajímavá i pro ostatní zájemce o obor mezinárodního práva soukromého a práva mezinárodního obchodu. Součástí této sbírky jsou jednak nejvýznamnější předpisy, mezi nimiž přední místo zastává Zákon o mezinárodním právu soukromém a procesním, jednak předpisy, které jsou nějakým způsobem zajímavé pro studenta nebo jiného zájemce o toto právní odvětví.Jsou zde zastoupeny všechny hlavní skupiny předpisů mezinárodního práva soukromého: vnitrostátní kolizní předpisy, vnitrostátní přímé normy, vnitrostátní předpisy o soudní pravomoci a uznávání a výkonu rozhodnutí, mezinárodní úmluvy o kolizních normách, mezinárodní úmluvy obsahující přímou úpravu, apod.
STÁHNOUT ČÍST
Bakalářské studijní programy - Fakulta regionálního rozvoje...
Mezinárodní právo je souborem právních norem, které upravují právní vztahy mezi jednotlivými státy a také vztahy mezi státy a mezinárodními organizacemi. Cílem mezinárodního práva je zajistit mírovou existenci a plynulý vývoj mezinárodního společenství.
Příprava na Národní srovnávací zkoušky SCIO KamPoMaturitě.cz
Mezinárodní institut pro sjednocování soukromého práva (UNIDROIT). činnost. unifikace norem mezinárodního obchodního práva vytvářením norem přímo ochrana lidských práv a demokracie. MS sloužící k harmonizace a unifikaci mezinárodního obchodu a řešení sporů. významné dokumenty.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY