Relaxace v každodenním životě eBook

Fatimma.cz Relaxace v každodenním životě Image

INFORMACE

Hledáte knihu Relaxace v každodenním životě? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Serge Limousin? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Relaxace v každodenním životě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,16 MB

ISBN: 8071789488

POPIS
Autoři se obracejí k široké vrstvě čtenářů a vysvětlují, jak je využíváním metod relaxace možné lépe čelit různým napětím a stresu, vznětlivosti, neklidu a úzkosti, poruchám spánku a trávení, spojenými s přetížením z práce a při studiu, a dokazují, že správně vykonávaná relaxace zároveň podporuje schopnost koncentrace a napomáhá účinně myšlenkovým procesům. Seznamují čtenáře s účinnými metodami relaxace, které je možno jednoduše provádět v každodenním životě, a výklad doprovázejí příklady, ukázkami situací, cvičeními a radami. První část knihy obsahuje různé testy (respirační, kontrakční a dekontrakční aj) s cvičeními a pomáhá čtenáři určit si vlastní potřeby relaxace, druhá část podrobně vysvětluje relaxační metody a uvádí příklady i cvičení, třetí část podává návod, jak využívat metody v každodenním životě pro uvolnění v určitých situacích, k okamžitému překonání stresu apod.
STÁHNOUT ČÍST
Relaxace v kazdodennim zivote | Sleviste.cz
CUNGI, Charly a Serge LIMOUSIN. Relaxace v každodenním životě.Translated by Miloslava Lázňovská. Vyd. 1. Praha: Portál, 2005. 159 s. ISBN 8071789488.
Relaxace v každodenním životě - Charly Cungi, Serge ...
CUNGI, Charly a Serge LIMOUSIN. Relaxace v každodenním životě.Translated by Miloslava Lázňovská. Vyd. 1. Praha: Portál, 2005. 159 s. ISBN 8071789488.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY