Italština eBook

Fatimma.cz Italština Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Italština! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Italština a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Italština.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,27 MB

ISBN: 9788025307915

POPIS
Italské fráze na poslední chvíli snadno a rychle! Dovolená je před vámi a vy si neumíte italsky objednat ani kávu? Neklesejte na mysli! Tato přehledná a tématicky uspořádaná příručka shrnuje slovní zásobu a fráze, které vám dodají jistotu při cestování. Domluvíte se na letišti, objednáte si taxíka, ubytujete se v hotelu, zeptáte se na zajímavosti v okolí a koupíte si opravdu jen to, co chcete. Vaše dovolená může začít!
STÁHNOUT ČÍST
Italsko-český slovník | Lingea
TĚŠÍME SE NA VÁS . Účelem stránek "Italština pro samouky" je vytvořit malou nápovědu a podporu začínajícím studentům italštiny, cestovatelům, kteří by se rádi italský domluvili na svých cestách po Itálii, i těm, kteří nemají čas docházet na jazykové kurzy, ale rádi by se italsky naučili.Na stránkách naleznete vše, co budete ke studiu italštiny potřebovat.
Italština pro začátečníky
Italština pro samouky Nacházíte se zde: Domů » Knihy » Učebnice » Cizí jazyky » Italský jazyk » Italština pro samouky Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny
SOUVISEJÍCÍ KNIHY