Grammar Practice 2 eBook

Fatimma.cz Grammar Practice 2 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Grammar Practice 2? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Juraj Belán? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Grammar Practice 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,43 MB

ISBN: 9788086285498

POPIS
Edici Language Practice Books tvoří univerzální cvičebnice vhodné k jakýmkoliv učebnicím německého nebo anglického jazyka pro začátečníky až středně pokročilé. Publikace poskytují studentům i učitelům těchto jazyků bohatý zdroj látky k procvičování i ověřování znalostí. Cvičení a úkoly jsou rozdělené do kapitol podle jednotlivých gramatických celků, kterým se věnují. Použitá slovíčka a fráze vycházejí z živého mluveného jazyka a umožňují kromě procvičování gramatiky i rozšiřování slovní zásoby a frazeologie. Cvičebnice jsou vhodné k výuce ve třídě či skupině i k samostatné přípravě doma např. k maturitě, k státní či mezinárodní zkoušce apod. Jsou určeny zejména žákům vyšších ročníků základních škol a studentům středních a jazykových škol, jejich učitelům, ale také samoukům a ostatním zájemcům o studium cizích jazyků. Cvičebnice jsou doplněny výsledky v samostatné vazbě.
STÁHNOUT ČÍST
Grammar Practice 2 - Cvičebnice anglické gramatiky - Juraj ...
Answers. 1. The boy held the box tightly even though him arm hurt badly.. 2. Driving as fast as she could, she managed to arrive on time.. 3. Having lost much blood, the driver struggled with the controls.. 4. The man was charged with DUI. In addition, he was suspected of committing robbery in another state.. 5. I believe that smoking is extremely injurious to health.
PDF Grammar Practice Workbook - tutorcharlotte.net
These English grammar exercises are part of a series of free quizzes. To start an exercise, simply click on the button below a subject and select the answers that you find the most appropriate. Please share this page if you like it. Thank you.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY