Tvoje přijímací zkoušky 2019 na střední školy a gymnázia: MATEMATIKA eBook

Fatimma.cz Tvoje přijímací zkoušky 2019 na střední školy a gymnázia: MATEMATIKA Image

INFORMACE

Tvoje přijímací zkoušky 2019 na střední školy a gymnázia: MATEMATIKA je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Tvoje přijímací zkoušky 2019 na střední školy a gymnázia: MATEMATIKA na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Tvoje přijímací zkoušky 2019 na střední školy a gymnázia: MATEMATIKA.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,87 MB

ISBN: 9788088202103

POPIS
Příprava na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia je základem úspěchu. Publikace představuje efektivní způsob přípravy na státní přijímací zkoušky z matematiky. Je cíleně určena k přípravě na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia pro rok 2019 v souladu s aktuální koncepcí a požadavky na státní přijímací zkoušky 2019. Naleznete zde cvičné testy včetně podrobného rozboru správného postupu řešení s výkladem. Zároveň publikace obsahuje testové úlohy a příklady k procvičení a osvojení si postupů řešení daných typů úloh včetně srozumitelného výkladu k příslušné problematice a početním krokům. Znalosti tak vhodně procvičuje a zároveň nad rámec rozšiřuje. Díky tomu se můžete kvalitně a efektivně připravit na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia pro rok 2019. Publikace je určena zejména pro uchazeče o studium na středních školách či gymnáziích, kteří se chtějí kvalitně a efektivně připravit na státní přijímací zkoušky 2019 z matematiky. Zároveň je určena pro všechny, kteří se v předstihu chtějí připravit na koncepci přijímacích zkoušek na střední školy a gymnázia. Unikátnost publikace spočívá zejména v podrobném vysvětlení postupů řešení s rozsáhlým a srozumitelným výkladem, čímž je dána možnost uvědomit si veškeré souvislosti a úvahy vedoucí ke správnému řešení a výpočtu. Osvojené úvahy a postupy řešení lze následně úspěšně uplatnit u ostrých přijímacích zkoušek na střední školy a gymnázia v roce 2019 z matematiky. Hlavním cílem publikace je osvojit si praktické a teoretické znalosti a dovednosti nezbytné ke zdárnému složení státních přijímacích zkoušek na střední školy a gymnázia v roce 2019 z matematiky.
STÁHNOUT ČÍST
Státní přijímací zkoušky 2019 | Tvoje přijímací zkoušky ...
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání zveřejňuje průběžně ilustrační i ostré přijímací testy na střední školy z českého jazyka a matematiky. Níže vám nabízíme jejich ucelený přehled. Aktuálně byly uveřejněny ilustrační didaktické testy 2020.
Tvoje přijímací zkoušky 2019 na střední školy a gymnázia ...
Tvoje přijímací zkoušky 2019 na střední školy a gymnázia MATEMATIKA od Gaudetop v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY